Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Herné Problémy!

Goto down 
+4
Lushie
Black Star
Ranum
Heroes0
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 2:24 pm

To víš...né každý má čas u tohodle forka denně prosedět 6 hodin a čekat na každý další příspěvek...v horším případě po vašich 40 napsat-Shlédl co se stal a vydal se za nimi.
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 12:08 pm

Tak utečete, no a co? Já narozdíl od vás nepotřebuji být nutně u všeho, co se tady děje. Vy děláte, jako by vám utíkalo kdo ví co. Jako nečekejte, že každý bude u všeho. Vás tak strašně sere, že vám něco uteče, ale přitom vy sami byste klidně byz ostatních pokračovali dál. Navíc, vždy se dá dojě nějak zapojit.

A to oslovení se mi nelíbí, já ti taky neříkám krávo nebo demente.

Být vámi, tak to vubec neřeším. Postupem času si tu každý vytvoří jakýsi vlastní děj a pojede si vlastním tempem.


Jinak Yamashi, i kdybych tu nebyla týden, neznamená to, že bych měla přestat hrát Wink . Ale s ostatním souhlasím
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 12:17 pm

Lushie napísal:
Tak utečete, no a co? Já narozdíl od vás nepotřebuji být nutně u všeho, co se tady děje. Vy děláte, jako by vám utíkalo kdo ví co. Jako nečekejte, že každý bude u všeho. Vás tak strašně sere, že vám něco uteče, ale přitom vy sami byste klidně byz ostatních pokračovali dál. Navíc, vždy se dá dojě nějak zapojit.

A to oslovení se mi nelíbí, já ti taky neříkám krávo nebo demente.

Být vámi, tak to vubec neřeším. Postupem času si tu každý vytvoří jakýsi vlastní děj a pojede si vlastním tempem.


Jinak Yamashi, i kdybych tu nebyla týden, neznamená to, že bych měla přestat hrát Wink . Ale s ostatním souhlasím

dobře velectněá sice nevěřím mikro příběhům kort když máem stejné hodiny ale .....
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 12:43 pm

Si vážně myslíž, že budeme neustále sedět v lavici? Tak to se opravdu nemusíš bát, že ti něco uteče

A nechovej se jak malej puberťák, to že jsem ti vyčetla ať mi nenadáváš do vola neznamenalo, že si máš najít něco jinýho.
Můžu se tě zeptat, ten tvůj věk je pravdivý nebo jsi se o deset let seknul?
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 12:53 pm

nebudeme o to to bude horší copak prostě opravdu musíme za den udělat den? A no ejstli nechápeš sarkazmus tak pardon a ano je mi 23 a ano doufám že tu někdy nebudeše až se něco bude dít a odehraje se to bez tebe pak si popovídáme.
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:15 pm

A copak hrajeme každý den jako den? Ono si nebude o čem povídat, protože já na to budu mít stejnej názor jako mám teď - nemusím být u všecho.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:21 pm

hmmm no až nebudeš u nějakýho bojen ebo u učení duležité techniky .... uvidíme.
Návrat hore Goto down
Yamashi




Počet príspevkov : 55
Join date : 14.02.2010
Age : 30
Bydlisko : Lbc , CZE

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:47 pm

Ty už si asi slušně v prdeli viď Very Happy promiň ae podle toho co tu píšeš si tě představuju jako tlustý hovado s dioptriema buh ví kolik nechci říct čislo který a bylo by to pořád málo..
Protože to vypadá že pro tebe když prošvihneš den, dva tak se ti zhroutí celej svět..
Důležité techniky... sem teda čekal že se tohle bude hrát pro zábavu a uvolnění po celodeních sračkách a ne on tady ještě deptá lidi aby pak furt mysleli na to že třeba něco prošvihno a budou uplně paf...
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 2:00 pm

Jasně, už se vidím ... "Bože, já nebyla u té duležité techniky? A ten boj jsem taky prošvihla! Co si teď jenom počnu?! Asi půjdu skočit z mostu!" lol!
Návrat hore Goto down
Yamashi




Počet príspevkov : 55
Join date : 14.02.2010
Age : 30
Bydlisko : Lbc , CZE

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 2:10 pm

Já se pokusim uklidnit když tak vidim co sem napsal..
Přeci jen to je hra, u který se má relaxovat takže nějaký hádky ať už o čemkoli sou zbytečný a jak to kdo hraje je už jeho věc...
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimePi február 26, 2010 4:07 am

Hmmm tak nevím já hraju hru proto abych jí hrál ne proto abych každý den napsal něco jako pozoruju co dělají ostatní nevím no podlemě je RP od toho aby se hrála ne aby si 2 lidé spamovali a ostatní psali jen sleduju ostatní deme dál... navíc pak nechápu proč by se měla omlouvat nepřítomnost při takovém to stylu hraní ale ano sem zvědavý na probíhání soubojů.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimePo marec 01, 2010 3:57 am

Přemístili jsme se na http://soul-eater-rpg.forumotion.com/forum.htm a tam snad rozjedem pořádnou hru.
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitimePo marec 01, 2010 2:47 pm

Black Star napísal:
Přemístili jsme se na http://soul-eater-rpg.forumotion.com/forum.htm a tam snad rozjedem pořádnou hru.

Hra se tam už pomalu rozjela, takže kdo máte zájem, určitě se přidejte. Tady to totiž nevypadá na to, že by se tu mělo někdy hrát.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Herné Problémy! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herné Problémy!   Herné Problémy! - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Herné Problémy!
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pred Herné Problémy!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Pred Herné Záležitosti :: Všeobecná Diskusia-
Prejdi na: