Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Patrik Saint

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Patrik Saint Empty
OdoslaťPredmet: Patrik Saint   Patrik Saint I_icon_minitimePo február 15, 2010 2:14 pm

Meno: Patrik Saint
Miestnosť: Shibusen
Som: Zbrojár
Vek: 17
Pohlavie: muž
Sen: Můj sen?Aby si mě rose vzala abychom společně očistili potřebný počet duší...a ten největší vnést světlo do tmy.
Štýl boja: Má víra je mou zbrojí a můj anděl mým mečem. Přijmu každou ránu kterou mě nepřítel zasáhne a ustojím jí zahrnu ho láskou Boží a očistím jeho duši skrze svůj meč a víru. (V praxi boj vedený na obrovskou odolnost v zásahu a fanatizmus silového boje.)

-boj na blízko: mám meč tedy pořád
-boj na dáľku: neovládám techniku která by mi umožnila bojovat na dálku...zatím nepočítáte li vzdálenost čepele ode mne.
Zbraň: Má zbraň? Angeli Rose je pro mě mnohem víc než jenom zbraň,ona je přítel,láska a požehnání v jednom byť pořád je mým mečem.
Vaše schopnosti: Vím že je Bůh nade mnou a Rose při mě. Naše sehraní duší by nám leckdo mohl závidět,rose navíc umí sama podpoří mou víru a sní sílu a odolnost.Ovládáme s Rose souznění duší ne na kdo ví jak dlouho ale.....
Výzor: Já já važně nejsem důležitý s porovnání s mým andělem a Bohem.Nu dobrá jsem středního vzrůstu upřimně možná trochu menší než chlapci mého věku i když má konstituce tak nevypadá jsem silný a nu pro jednu bytost na světě pohledný ty ostatní..k čemu ty? Moje nejčastější oblečení černé nevyzývavé černá a šedá praktického střihu umožnující pohyb.
- Váha:65kg
- Výška:173cm
- Vzhľad vlasov: farba a vzhľad:Vlasy dlouhé stažené do copu černé barvy.
- Farba očí: kaštanová

Náboženstvo: Važně to ještě není jasné? Věřím v Boha a mého anděla.
Vlastnosti:Mírný,klidný,fanaticky oddaný Bohu,nekonfliktní mezi přáteli,svým způsobem asketický.
Životopis postavy:I když měl oba rodiče a celkem klidný život přeci jen to nebylo ono od mala byl menší slabší čehož ostatní využívali k tomu aby byl terčem různých šprýmů či rvaček.Jeho jedinou útěchou byla Bible ,která ho učila rány snášet.Ale i do smutného života Patrika vstoupil jednoho dne zázak tím zazrakem byl anděl ne Rose nebyla opravdový anděl ,nicméně pro Patrika ano jedna z mala která ho měla skutečně ráda a dokázala přežít jeho víru v Boha.Svým způsobem jí i sdílela. Pro Patrika se s Rose všechno změnilo měl zbraň ke treninku měl důvod víc žít důvod se smát důvod trénovat a vůbec spoustu důvodů. Měl přítele i oporu měl dívku kterou si dlouho přál.Proto také nedávno požádal Rose o ruku. Řekla Ano.Nyní jsou zasnoubeni a Patrik čeká na okamžik kdy se jejich duše spojí i před Bohem.
- Obrázok:
Spoiler:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Soul

Soul


Počet príspevkov : 90
Join date : 14.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Patrik Saint Empty
OdoslaťPredmet: Re: Patrik Saint   Patrik Saint I_icon_minitimePo február 15, 2010 10:22 pm

no ,si prijatý Very Happy
Návrat hore Goto down
 
Patrik Saint
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Shibusen :: Charaktery-
Prejdi na: