Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Shadow prostě Shadow

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Shadow prostě Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Shadow prostě Shadow   Shadow prostě Shadow I_icon_minitimeSt február 24, 2010 12:34 pm

Meno: Shadow
Miestnosť:
Som:zbraň
Vek:neznámí postavě přestala ho počítat pro ní docela dávno
Pohlavie: muž nejspíše
Sen:sny? sny se nesplní já mám cíle pohltit co nejvíce duší včetně Shinigamiho
Štýl boja:
Vysát ze soupeře veškerou chuť i vzdorovat,zničit ho vlnou Teroru sebrat mu veškerou vůli k držení zbraně a pak roztříštit případně useknout jeho hlavu.
-boj na blízko: zásadně na blízko
-boj na diaľku: vůbec pokud nepočítám Teror.

Zbraň: já jsem zbraň
Vaše schopnosti: Mám zatím dvě podoby palici a meč. ve formě palice umím rozšířit teror pomocí všelijakých hrůzu nahánějících zvuků a tonů. Umím ze soupeře vysát jeho sílu a obratnost prostě tím že mu seberu odvahu mi čelit.Jeho normální tělo je prakticky nehmotné v případě potřeby je nehmotný úplně takže jím útoky prostě prokluzují k jeho zničení je nutno zničit valnou větčinu duší které pozřel.
Výzor: pojídaní lidských duší a můj způsob života mou duši pozměnilo natolik že ona mění mé tělo které vlastně pod černým oblečením není vidět . Při chůzi nevydávám takřka žádný zvuk ani při jiném pohybu jako by tam už moje tělo vlastně ani nebylo. když mluvím zní to jako když o sebe buší kamenné desky hluboký hlas jdoucí z míst kde mám hlavu jestli opravdu hýbu ústy není jisté.
- Váha: 20-30 kg má duše převažuje tedy jsem o dost lehčí než bych měl být.
- Výška:2 metry.
- Vzhľad vlasov:nejsou vidět
- Farba očí: jen dva bílé body prosvítající skrze temnotu

Náboženstvo: Víra k čemu?
Vlastnosti:
Chmurný žrec.Velice temný libující si v brutalitě a šíření strachu.Celkem slušný psychopat.
Životopis postavy:
Co bylo dřív si shadow moc nepamatuje možná nechce úspěšně zapomněl na to že byl normální zbraň.Dokud neochutnal svou první lidskou duši. Ne Shadow nidky nebyl v Shibusen ani nemá jejich vývik musel si na většinu věcí přijít sám,ale síla kterou mu dávali lidské duše za to stála. Mělo to však vedlejší efekt temnota která v jeho duši pohlcováním jiných vznikala pomalu požírala jeho vlastní tělo.Dokud se Soul nestal tím čím je jakýmsi chodícím stínem prakticky nehmotným s obrovskou duševní silou,která dokázala jeho tělo ve všem zastoupit, ale stále uzavřený před požíračem duší.
- Obrázok:
Spoiler:
palice
Spoiler:
meč
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Soul

Soul


Počet príspevkov : 90
Join date : 14.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Shadow prostě Shadow Empty
OdoslaťPredmet: Re: Shadow prostě Shadow   Shadow prostě Shadow I_icon_minitimeSt február 24, 2010 10:45 pm

ok,si tu
Návrat hore Goto down
 
Shadow prostě Shadow
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Kishigen :: Charaktery-
Prejdi na: