Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Pred Herné Problémy!

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 58
Join date : 13.02.2010

Pred Herné Problémy! Empty
OdoslaťPredmet: Pred Herné Problémy!   Pred Herné Problémy! I_icon_minitimeNe február 14, 2010 6:31 am

Máte nejaký problém alebo sa chcete na niečo spýtať?
Návrat hore Goto down
https://soul-eater.slovakforum.net
kira

kira


Počet príspevkov : 1
Join date : 07.03.2010

Pred Herné Problémy! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pred Herné Problémy!   Pred Herné Problémy! I_icon_minitimeNe marec 07, 2010 10:07 am

Čawte rád by som sa spýtal či mám s čarodejnicou tiež požierať duše ľudí Very Happy mne sa zdá že oni to nerobili ale keď ste ich dali do kopy s kishinami tak vážne neviem.
A môže byť čarodejneca vlkolak ako Free?
Návrat hore Goto down
Tamara

Tamara


Počet príspevkov : 1
Join date : 21.03.2010

Pred Herné Problémy! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pred Herné Problémy!   Pred Herné Problémy! I_icon_minitimeNe marec 21, 2010 11:38 am

Ahoj prosím vás chtěla bych se zeptat chci hrát za zbrojíře ale nemám žádného parťáka tak mohla bych si ho vymyslet
Návrat hore Goto down
Monstrum




Počet príspevkov : 5
Join date : 02.07.2010

Pred Herné Problémy! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pred Herné Problémy!   Pred Herné Problémy! I_icon_minitimeSo júl 03, 2010 12:31 pm

Hneď ako my potvrdia charakter (napísal som si ho v shibusene/charaktery/kostra charakteru - dúfam že to je správne, inak neviem kam ho mám odoslať) tak by som chcel hrať za zbraň, ak ma vezmeš budem rád.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pred Herné Problémy! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pred Herné Problémy!   Pred Herné Problémy! I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Pred Herné Problémy!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Herné Problémy!

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Pred Herné Záležitosti :: Všeobecná Diskusia-
Prejdi na: