Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Mŕtve Mesto

Goto down 
+4
Black Star
Ookami Mia
Soul
Heroes0
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 5:03 am

Moroshi Genhou

ta bolest nebyla kvůly technice ale kvůly tomu že mi u kolena scházel kus masa.sakra...bolí to jak sviňa...řekl jsem potichu a když se na mě vrhl a Akinari mě zachránil tak jsem zakřičel .Akinari!!!ale už bylo pozdě.pomstím tě...řekl jsem si v duchu a vytáhl jsem zbytek párátek a polovinu jsem po něm hodil a druhou polovinu jsem si zasunul mezi prsty (tu jednu stranu co mám mezi prsty jsem otupil takže mě to nebude píchat)a vyrazil jsem levačkou po bradě toho červeného a pravačkou po jeho srdci (jestli tě to zasáhne do srdce tak je potobě)

//omlouvám seXDnapíšu třeba ženám to užnějak nejde že tam to musela být náhoda nebo že to bylo kvůly tomu že jsme byly v ohržení života.co ty na to?
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 5:06 am

Shadow
"A NECHCEŠ RADČI PRAŠTIT TOHO PARATKAŘE TEN DRUHÝ SE ASI JEŠTĚ NEHNE."
byl sice od krve ale to mu moc nevadilo přeci jen on neměl hlasivky a vydavaní zvuku z palice ungovalo trochu jinak musel by ho fakt ucpat aby to nešlo a i tak by řev rezonoval palicí.

Patrik Saint
"Nehne........"
začal se pekelněš soustředit.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 5:20 am

musím psát i za stara
Kutayami Musuko
jedno švihnutí palicí a paratka a hozená páratka se valelíi po z emi druhé švihnutí do pravé ruky nasledované ve velkérychlosti zachycením druhé ruky volnou rukou a nasledným uderem palící přímo do hlavy tohle by mělo Moroshiho uspat.



Patrik Saint

"Amen."

začal se měnit jeho oči sivitli jasně stejně t ak jako vítilo cosi za jeho hlavou jeho oblečení se změnilo a asi enjvětší změnou bylo že mu narostly křídla. okamřitě se na upíra vrhl mečem.....jeho palice se však prodloužila vyměnili assi několik uderu provazanými výkřiky teroru na jedné straně aa odříkáváním motliteb v latině na straně druhé jenže pak dostal upír převahu andělská podoba na chvilku polevila ap řeně to stačilo aby lebka udeřila patriak do hrudi ten vyplivl krev a andělská forma se zrušila uplně palice ho nabrala z boku upír chytil řětízek na jeho krku a Patrika poslal přímo do zdi řetízek s křížem mu zustal v ruce.Patrik se pokusil vstát ale hned upadl upír se jen pohrdavě usmál a chvilku si prohližel všechyn čekal nějaký utok. pak se usmál vyskočil pozadu nan ejbližší střecu a zmizel.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 5:22 am

Moroshi Genhou

jakmile jsem dostal přes hubu tak mě mírně odhodila a já spadl promiňte...nedokázal jse...vás ochránit...řekl a ztratil vědomí.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 6:36 am

Mugen

Probere se z bezvědomí...chvíli je zmatený až pak si všimne že celé okolí je pobořené..všude je krev ti s nimiž přišel leží na zemi.Přenese je všechny na jedno místo a pak je začne ošetřovat tím co umí.Obváže pár ran pak vezme Saintovu Partnerku a Moroshiho partnera a rychle se s nimi vydá k Shibusenu."Ti dva by se snad ubránili."
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 6:42 am

Celé to videla, keďže tu už dlhšie stála. Zhrozene sa na to pozerá a nevie sa pohnúť. Podlomia sa jej kolená a spadne.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 6:51 am

Patrik Saint
nechá se odnést.


Naposledy upravil Ranum dňa So február 27, 2010 7:00 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 6:55 am

Prečo som nič nevedela spraviťť!!!??? pozrie sa na ostatných ktorý sú zranený. *Iba tam tak stále. Buchne päsťou do zeme. Idem do Kishigenu.... postaví sa.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo marec 06, 2010 3:12 am

Mitsuki Koyama

Príďem domov a spím
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeSo marec 06, 2010 10:01 am

Beží preč domov.

(konečne som spééť!! Very Happy)
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitimeNe marec 07, 2010 2:47 pm

Mitsuki Koyama

Zobuďím sa na podvečer a iďem sa najesť,potom si urobím čaj a nakoniec si dám kúpel z lupienkam z ruží.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mŕtve Mesto - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mŕtve Mesto
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Death City :: Mrtvé Mesto-
Prejdi na: