Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Mitsuki Koyama

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Mitsuki Koyama Empty
OdoslaťPredmet: Mitsuki Koyama   Mitsuki Koyama I_icon_minitimeNe február 14, 2010 8:22 am

Meno:Misuki Koyama
Miestnosť: Shibusen
Som:Zbrojár
Zbran:katana
Vek:18
Pohlavie:žena
Sen:stáť sa silním zbrojířem
Štýl boja:boj na blízkosť

-boj na blízko:Veľmi často
-boj na diaľku:často

Zbraň: Ookami Mia(Katana)
Vaše schopnosti:bojovať ako každí
Výzor: ako vypadáte a v akom oblečení chodíte:chodím v krátkych pleťovích šatách,bíle pančuchi.ako na obrázku.
- Váha:50kg
- Výška:168
- Vzhľad vlasov:žlté
- Farba očí:hnedé a niekedy červené záleží od situácie.

Spoiler:

Životopis postavy:Keď som mala 9 rokov odešla som od matki.Keď som ocházala slúbila som jej že sa jednoho dna vráťim a buďem vicvičením zbrojírem,Moja matka je zo vznešeného rodu Koyama,jej sídlo je na druhom konci sveta.Do akadémie som sa prihlásila ako 11 ročná pretože mi trvalo 1 rok než som sa dostala z druheho konca sveta.V škole omne nič neveďia,Zatajila som aj to že som zo vznešeného rodu.Matka je niečo ako královna ale jej moc nesahá až k sibushenu,takže ma nemohla privieť domov.Otec je kosa smrťi ale už zomrel já som sa vidala ako uživaťel ale moje schopnosti ešte vomno sú,lenže smia.Cez volní čas sa venujem čarodejníctvu(nejsom čaroďejka)vitváram všeliaké mastički a lieki,a niekedy aj normálne čarodejníctvo(nemám moc čarodejek niečo ako tá mačka z mocú)veeeeeeeeeeeeľmi rada čítam som najlepšia z triedy,som po svojej mame a po nej som zdedila proti-démoniu frekfenciu.dokážem viďieť duše ostatním.A vistrelovať frekvenciu svojej duše do predmetov alebo aj iních ludí.Som dosť odmeraná abi nikto omne nič neveďel.
Obrázok:ja a katana


Naposledy upravil Maka Alban dňa Ut február 23, 2010 7:50 am, celkom upravené 6 krát.
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 58
Join date : 13.02.2010

Mitsuki Koyama Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mitsuki Koyama   Mitsuki Koyama I_icon_minitimeNe február 14, 2010 8:27 am

Maka je postava s príbehu a nemá už svoju kosu,a psotavy by ste si mali vymýšľať nové.Nieje to ťažké,nájdete si na webe nejaký obrázok ktorý sa vám páči,predstavíte si aký chcete byť,a môžete byť sám sebou Smile
Návrat hore Goto down
https://soul-eater.slovakforum.net
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Mitsuki Koyama Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mitsuki Koyama   Mitsuki Koyama I_icon_minitimeNe február 14, 2010 8:30 am

hmmm ach jo
Návrat hore Goto down
Heroes0
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 58
Join date : 13.02.2010

Mitsuki Koyama Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mitsuki Koyama   Mitsuki Koyama I_icon_minitimeNe február 14, 2010 8:36 am

nič sa nedá robiť,musíš to prerobiť Smile v pravidlách to jasne bolo napísané,že nesmú byť postavy z Soul Eater,aj hráč Soul pomocný Admin by si mohol vytvoriť niekoho vlastného Smile

-chcel by som nejaký temný meč,hráči soule Very Happy
Návrat hore Goto down
https://soul-eater.slovakforum.net
Soul

Soul


Počet príspevkov : 90
Join date : 14.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Mitsuki Koyama Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mitsuki Koyama   Mitsuki Koyama I_icon_minitimeNe február 14, 2010 8:49 am

Heroes0 napísal:
nič sa nedá robiť,musíš to prerobiť Smile v pravidlách to jasne bolo napísané,že nesmú byť postavy z Soul Eater,aj hráč Soul pomocný Admin by si mohol vytvoriť niekoho vlastného Smile

-chcel by som nejaký temný meč,hráči soule Very Happy

hned to zmenim Very Happy
Návrat hore Goto down
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Mitsuki Koyama Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mitsuki Koyama   Mitsuki Koyama I_icon_minitimePo február 15, 2010 9:47 am

zmenené
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mitsuki Koyama Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mitsuki Koyama   Mitsuki Koyama I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mitsuki Koyama
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Shibusen :: Charaktery-
Prejdi na: