Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Trieda Shibusenu

Goto down 
+11
Odin
Maka Albarn
Ookami Mia
Kikul
mollyhana
Ranum
Lushie
Yamashi
Black Star
Soul
Heroes0
15 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutorSpráva
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:03 pm

Mugen

Při slově bůh se pousměje."Jo tak tu tvou jsme tak neviděl...docela bych tu svoji potřeboval..."
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:27 pm

Patrik Saint
"Ta tvoje má jméno ne? Navíc k čemu jí potřebuješ tedy mimo to že by měla přijít na výuku." tvoje ušklíbnutí se rozhodnu ignorovat.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:35 pm

Mugen

"Má..Nádherné..Miyo.."Usměje se..není mu až tak lhostejná."No..krom výuky bych ji chtěl..poznat trochu..ehm..blíž."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:38 pm

Moroshi Genhou

když jsmes Akinarim přišli tak už tu bylo docela dost lidí.sedl jsem si do jedné z postraních lavic.a vyndal Akinarovu snídani.snad sisnemyslel že bys jen tak obešel druhé pravidlo...zasmál jsem se.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:45 pm

Akinari Furusawa

"Snad mi to nechceš nutit?" Sednul jsem si vedle něho. Ach jo.... Možná jsem se spletl, přeci jen s ním asi nebudu vycházet.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 1:47 pm

Moroshi Genhou

tvoje smůla...zasmál jsem se a začal jsem to konzumovat.až jsem to dojedl tak jsem ještě dodal.druhé pravidlo se nedá obejít...ale jen odložit...zasmál jsem se.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 2:02 pm

Akinari Furusawa

"Už se chováš jako on. Tohle nemůžeš nechat být, musíš to udělat. Pro nás. Pro sílu..... Já Tě nenávidim." Je to jako tenkrát..... I když to teď odmítáš, tak nakonec stejně poslechneš a tu duši sníš. V hlavě mi zněl hlas mého bývalého uživatele. Proč musí být tak podobní? Byl jsem trochu mimo a mluvil jsem zcestně, jako bych byl tady a zároveň někde jinde, ve svých vzpomínkách.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimeŠt február 25, 2010 10:32 pm

Moroshi Genhou

kdybys věděl to co já tak bys věděl proč jsem ti udělal snídani...a helemese...řekl jsem a vytáhl třetí krabičku.udělal jsem si rezervu...klidně to vyhoď z okna pokuď chceš...řekl jsem mu podal krabičku a vidličku a začal jsem tápat v minulosti.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 6:35 am

Akinari Furusawa

"Dělej si co chceš, ale nakonec je to nevyhnutelné, že?" Můj výraz se teď úplně změnil, nebyla v něm radost ani smutek, nebyl v něm vztek, pouze a jen beznaděj. "Ať udělám, co udělám, stejně si za tím budeš stát, i když se mi to nelíbí." Vypadal jsem spíš jako v tranzu než při smyslech. "Nakonec, přeci jen jsem tvoje zbraň a nebereš mě tak, jak Tě beru já."
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 7:11 am

Patrik Saint
"Miyo...hezké jméno,ale ne tak hezké jako Rose...Ah chápu jistě uživatel by měl svoji zbraň znát dobře aby jí uměl ovládat.Myslím že tohle se mi u Rose podařilo i když jen Bůh ví ejstli jí z nám opravdu dobře. Věřím však že svého anděla znám tak dobře jak jen mohl. Hmmm ty náhodou nevíš jestli tu někdo umí vytvořit zbraň která by reagovala na moji dušení sílu nemyslím zbraň jako člověka ale jako věc měl sem takový sen možná vnuknutí od Boha a myslím že pokud se mi to povede uskutečnit budu mnohem větším nepřítelem pro všechny nečisté duše."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 7:49 am

Moroshi Genhou

nahodil jsem děsivý obličej pravidlo jedna...nepovažuj se za zbraň...tak já ti to schovám na jindy...řekl jsem mu a schoval krabičku a dál jsem přemýšlel.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 8:30 am

Akinari Furusawa

"Jak říkáš, nii-san." Chvíli jsem koukal do zdi a pak jsem se otočil na Morgena: "Promiň, asi jsem se zasnil..... Co máš v plánu dneska?"
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 9:29 am

Moroshi Genhou

kromě doufání že dostanu nějakou misi a zabijus tebou nějakého kishina nic...a ty?zeptal jsem se a pořád přemýšlel.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 10:18 am

Akinari Furusawa

"No, mohli by jsme si nějakou misi vzít, ne?" Byl jsem z toho trochu nervózní. "Proč čekat než nám nějakou přiřadí."
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 10:57 am

Mugen

Koukna na Patricka."To věřím..ale ohledně tvé zbraně..ti nemůžu pomoct.."Položí nohy na stůl."Kde jen může být??"Pomyslí si.
Návrat hore Goto down
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:56 am

Mitsuki

Ako zazvoní rýchlo viskočím zo stolički a uťekam k tabuli kďe sú oznami.
Návrat hore Goto down
mollyhana




Počet príspevkov : 7
Join date : 15.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 1:16 pm

Angelly Rose
Když se ráno probudila udělala typické ranní přípravy, včetně tiché motlitby. Když se oblékla do modrého kimona s tmavšími vzory, zamířila okamžitě do třídy, kde tušila i Patricka. Skutečně tomu tak bylo, zamířila přímo k němu. Až poté si povšimla osoby vedle něj, jež neznala. Nevadilo to.
"Dobré ráno, Patricku." věnovala mu úsměv.
Hned na to se zdvořilou úklonou zopakovala svá slova k Mugenovi.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 1:29 pm

Moroshi Genhou

promin ale tohle je další věc kterou s tebou nesdílím...lepší vyčkávat a být připraven než jít nato zhurta a zemřít...takhle by si to ona přála...řekl jsem mu a sklopil jsem hlavu.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 1:40 pm

Mugen

Když se objeví Patrickova partnerka a hezky ho pozdraví,usměje se a pozdraví ji také.Pak se zamyslí kde asi je Miyu.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 1:43 pm

Vidí Mitsuki ako beží k tabuli s oznamami. Rozvalí sa na stoličke a čaká kým sa vráti. Pochybuje že by mali nejakú misiu...
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 2:39 pm

PAtrik Saint
když uvidí Rose tka vstane div si neublíží.
"Dobré ráno Rose."
usmál se na ní a pak si všiml že hledí na Mugena.
"Ah jistě vy se vlastně neznáte nuže Rose to je Mugen.Mugene to je ta andělská bytost o které sem mluvil Rose."
počká než vykonají věci nutné k představení se a pak chvilku jenn a rose visí očima.
"Rose drahá jak si se vyspala?"
čeká až si Rose sedne aby se mohl posadit taky
Návrat hore Goto down
mollyhana




Počet príspevkov : 7
Join date : 15.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 2:43 pm

Angelly Rose
"Těší mně, Mugen-san."
S tímto si tiše sedla vedle místa Patricka. Opět mu věnovala úsměv, tentokrát však i zachytila jeho ruku v té její.
"Velmi dobře, děkuji za optání."
Snad se na chvíli chtěla zeptat i na jeho spánek, ale to už přelétla pohledem k Mugenovi. Avšak poté se rozpačitě navrátí pohledem ke svému partnerovi.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 2:46 pm

Patrik Saint
"Mě přeci nemusíš děkovat anděli,ale děkuji za to jak si ke mě milá. Stejně tka sem rád že si se dobře vyspala."
nemuže z ní spustit oči proto si všimne že se na chvilku podívá na Mugena.
"Copak je Rose? Něco tě trápí ohledně našeho nového přítele?"
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 10:53 pm

Akinari Furusawa

Poplácal jsem Morgena po rameni. "Nemusíme spěchat, já Tě nechci do ničeho nutit. Stále jsi to ty, kdo rozhoduje."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:06 pm

Moroshi Genhou

hmmm...asi máš pravdu...řekl jsem smutně.potom jsem vyskočil na lavici a zakřičel kde se sakra ten náš učitel fláká?!?
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Trieda Shibusenu - Stránka 11 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 11 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Trieda Shibusenu
Návrat hore 
Strana 11 z 14Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Námestie Shibusenu
» Uživatelia,bojovníci shibusenu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Shibusen :: Škola Zbrojírov-
Prejdi na: