Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Trieda Shibusenu

Goto down 
+11
Odin
Maka Albarn
Ookami Mia
Kikul
mollyhana
Ranum
Lushie
Yamashi
Black Star
Soul
Heroes0
15 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
AutorSpráva
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:09 pm

Akinari Furusawa

"Uklidni se." Vstal jsem a strhnul jsem ho zase zpátky na zem. "Nevyšiluj, nechceš nikam spěchat, tak nespěchej."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:14 pm

Moroshi Genhou

ech trochu ti to přiblížím...já nechci spěchat se zabíjením hollow neboť nejsem připraven.ale...chci je začít zabíjet co nejřív.a učitel musí určit jestli jsem nebo nejsem připraven.chápeš to?řekl jsem mu a posadil se zpět na židli.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:18 pm

Akinari Furusawa

"Takže Ti někdo musí říckt, kdy jsi připraven? Dobrá, jak chceš." Ach.... Souznění duší je nejspíš nemožné.... Moje i jeho duše každou chvíli mění frekvenci.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:26 pm

Moroshi Genhou

potom jsem se na něj otočil a řekl v co že se to vlastně proměnuješ?zeptal jsem se ho.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:29 pm

Akinari Furusawa

"Proč se nezeptáš učitele, když jsi na něm tak závislý?" To jsou otázky. Co po mě vlastně chce? Vždyť nechce ani na mise bez povolení učitele. To se mu mám hned svěřovat? K čemu mu to bude?
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:31 pm

Moroshi Genhou

právě teď bych ho nejradši zabil...a pochop že se musím přizpůsobit tvé proměnně...řekl jsem mu a zívl jsepotom jsem si párátko za uchem zase dal do pusy.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:51 pm

Akinari Furusawa

"Důležitá není sama proměna, ale pocity. Pokud nedokážeme srovnat naše frekvence, tak Ti bude k ničemu, že se dokážu přeměnit, protože mě nebudeš moc použít." A tahle hodina zjevně skončila dřív, než začala.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:55 pm

Moroshi Genhou

zasmál jsem se a řekl nemusíš mi to říkat...alespon budu překvapenej...potom jsem nahodil vážný obličej a řekl do té doby můžu používat jako zbraň párátko...řekl jsem.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimePi február 26, 2010 11:57 pm

Akinari Furusawa

"Copak jseš blázen? Párátko.... To by Tě i zárodek Kishina porazil, aniž by sis všiml jak." Začal jsem se smát. "Ale co, přeci jen, musím Tě chápat a stejně bys na to nakonec přišel." Zvážněl jsem a tajemným zabarvením hlasu jsem mu řekl: "Opravdu to chceš vědět?"
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:03 am

Moroshi Genhou

zasmál jsem se ale potom jsem nahodil vážný obličej.ty mi nevěříš?tak se koukej!řekl jsem mu a postavil se.vytáhl jsem párátko z pusy.napřáhl jsem se a hodil.párátko prorazilo do okna díru a okno celé popraskalo.dnes mě nějak bolí ruka...řekl jsem vážně.proč dnes tak blbě hážu?kdybych to hodil pořádně tak by tu už ani ty popraskaniny nebyly...pomyslel jsem si a zasml jsem se.[b]nechci to vědět.vydíš že to dokážu i bez toho aniž bych to věděl.řekl jsem mu a vytáhl zpod oblečení malou pixlu párátek a jedno jsem si strčil do pusy.


Naposledy upravil Odin dňa So február 27, 2010 12:53 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:07 am

Akinari Furusawa

"Dobrá, ale před tím, než se staneme skutečnými partnery, tak Ti musím něco říct. Jak se potom rozhodneš je na tobě, ale pokud to někomu dalšímu řekneš, tak to nedopadne dobře. Teď to vím jen já a Shinigami-sama." Zvážněl jsem a naklonil se k němu. Potom jsem nasadil opravdu dost nepříjemný tón hlasu a zašeptal jsem: "Svého bývalého uživatele....... jsem....... zabil."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:12 am

Moroshi Genhou

uuu...už se bojím...řekl jsem posměšně.neboj já tě za to neodsuzuju já zabil krysu co jsem našel u sebe doma v kuchyni...ale ted vážně.řekl jsem a přiblížil se k němu.takže...pravidlo čtyři...nepokošej se mě zabít...nedopadne to s tebou dobře...řekl jsem mu vrátil se zpět na své místo a dál jsem si spokojeně zužlal párátko a přemíšlel.zabít svého uživatele...proč?
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:16 am

Akinari Furusawa

Není připraven.... Nedokáže to chápat..... Stejně jako Shinigami-sama, když jsem mu to řekl, tak se nejdřív začal smát a myslel si, že si z něho jen utahuju a pak....... Když se dozvěděl pravdu, tak řekl jen: "No a co." Všichni to berou na lehkou váhu.... Zbraň by přece neměla zabít svého uživatele, ale když se stane něco takového, tak musí jít veškeré závazky stranou.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:18 am

Moroshi Genhou

potom jsem si vzpoměl mimochodem...kde má hrob?chtěl bych vidět toho ubožáka co se nechal zabít svou vlastní zbraní...řekl jsem klidně a přemýšlel.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:20 am

Akinari Furusawa

"Sklapni, vůbec nic nechápeš. Nebyl to ubožák...... byla to zrůda." Když jsem řekl poslední část, tak to vypadalo skoro jako bych tím myslel sebe, ale nebylo moc poznat, koho nebo co tím vlastně myslím. Proč mi to udělal, proč mě k tomu nutil?
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:22 am

Moroshi Genhou

chtěl jsem se mu vymočit na hrob a znesvětit mrtvolu ale co...to nějak bez toho přežiju...a jestli on byl zrůda tak se neboj...ty nejseš...řekl jsem a dál přemíšlel o znesvěcování mrtvol.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:26 am

Akinari Furusawa

Vrazil jsem mu pěstí. "Takhle o nikom mluvit nebudeš! Obzvlášť ne o něm.... Mohl jsem si za to sám. A pokud jde o to, co jsi řekl jako první......" na chvíli jsem se odmlčel a pak jsem se úsměvem a arogantním tónem dodal: "Co kdyby to udělal někdo tvojí sestře?"
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:31 am

Moroshi Genhou

spadl jsem ze židle a vypadlo mi prátko.strašidelným hlasem a šíleným úsměvem řekl.než by našel její hrob tak by jsi už byl dávno po smrti...a nezabyl bych ho já...zemřel by stářím...umístění jejího hrobu znám jen já...potom jsem se postavil,oprášil a řekl klidným hlasem.nikdo za nic nemůže...všechno má svůj důvod...kishinové zabíjejí protože je to baví...motýy létají protože musí opilovat květi...tys měpraštil protožesešnaštvanej...všechno má svůj důvod.řekl jsem vzal jsem si z krabičky nové párátko a dal si ho do pusy.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:35 am

Akinari Furusawa

Spražil jsem ho šíleným pohledem, nebo lépe, pohledem šílence. "Jak chceš..... Pokud to bereš takhle." Sebral jsem mu párátko z pusy....... a zlomil jsem ho. "Už mě s tím rozčiluješ....." Nebo lépe... já chci rozčílit tebe.... chci vědět, jak silný jsi.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:38 am

Moroshi Genhou

chápu...chceš mě vyprovokovat k boji...a já ti vyhovím...ale mám podmínku...pokudvyhraji tak ty měuž přestaneš kritizovat...kde budeme bojovat rozhodni ty...řekl jsem a koukl se na krabičku s párátky...měl jsem si vzít víc párátek...zesmutněl jsem.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:41 am

Akinari Furusawa

"Co rovnou tady?" Začal jsem se smát. "Copak jsi zapomněl, že zbraň nemůže napadnout svého uživatele....... To je tvoje pravidlo číslo 4 a navíc i pravidlo Shibusenu.... Pokud chceš opravdu bojovat, tak taky musíme mít svědky z řad učitelů nebo žáků....."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:44 am

Moroshi Genhou

nahodil jsem hodně šílený výraz a začal jsem se smát a potom jsem s kliem řekl.možná jindy...Hej Patriku nevíš kde jenáš učitel?zavolal jsem na Patrika a potom jsem vytáhl čtyři párátka.jedno jsem si strčil do pusy a druhé,třetí a čtvrté jsem si nenápadně schoval do rukávu tak aby ho Akinari nevyděl.


Naposledy upravil Odin dňa So február 27, 2010 12:54 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:53 am

Akinari Furusawa

"Máš strach, že bys skončil jako tvá sestra?" Je tak klidný....... Ale já to potřebuju vědět.... Pokud bude slabý, tak by pak mohl být stejný jako on, jako můj bratr.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 12:57 am

Moroshi Genhou

máchl jsem proti němu rukou a z rukávu mi vylétlo jedno párátko které letělo na Akinariho.prolétlo mu kolem hlavy a useklo mu kousek vlasů.zasmál jsem se.né díky...sem ještě moc mladej na to abych umřel smíchy.řekl jsem a nahodil jemný a posměšný úsměv.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 1:02 am

Akinari Furusawa

"Jak chceš." Proměnil jsem se v katanu a ignoroval jsem další trapné pokusy Morgena. Baka...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Trieda Shibusenu - Stránka 12 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Trieda Shibusenu   Trieda Shibusenu - Stránka 12 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Trieda Shibusenu
Návrat hore 
Strana 12 z 14Choď na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Námestie Shibusenu
» Uživatelia,bojovníci shibusenu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Shibusen :: Škola Zbrojírov-
Prejdi na: