Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Námestie Shibusenu

Goto down 
+7
Soul
Maka Albarn
Lushie
Kikul
Black Star
Yamashi
Heroes0
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Heroes0
Admin
Heroes0


Počet príspevkov : 58
Join date : 13.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeNe február 14, 2010 6:56 am

Kto vie čo sa udeje mimo triedy?
Návrat hore Goto down
https://soul-eater.slovakforum.net
Yamashi




Počet príspevkov : 55
Join date : 14.02.2010
Age : 30
Bydlisko : Lbc , CZE

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimePo február 15, 2010 3:16 pm

Na kost sedřený se vrací ze svého tréninku, jako vždy do toho obětoval všechny své síly. Chystá se ulehnout a nabrat nové síly.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 8:45 am

Mugen

Po zvonění opustil třídu a vyšel ven.Stihl si ještě přečíst že k němu byla přiřazena jistá Akimoto Miyu."Podívám se po ní..ale až za chvíli."Protáhne se a ulehne na sluncem zalitou římsu.Miluje když si může odpočinout na čistém vzduchu.
Návrat hore Goto down
Kikul




Počet príspevkov : 9
Join date : 15.02.2010
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 9:06 am

Akimoto Miyu
Rýchlymi, zároveň nadmieru ladnými krokmi sa náhli cez Námestie, na ktorom prudko zastane a obzrie sa. Na rímsy uvidí opalovať sa jedného týpka, tak k nemu v rýchlosti priskočí a zastane mu presne do slnečného výhľadu.
,,Hodina sa už skončila?" Spýta sa akoby nič a jasne modrými očami prebehne po chlapcovi.
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 9:16 am

Jakmile opustila třídu zamířila ven, kde si znuděně sedla a koukala po okolí, jestli se někde něco neděje
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:12 am

Mugen

Chvilku se tváří,že nevnímá ,ale pak se k dívce otočí."Ano..už skončila."Usměje se."Ale neboj o nic jsi nepřišla."Podívá se zas na nebe."A kdopak jsi??Smím li se zeptat."
Návrat hore Goto down
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:14 am

Precházá sa po Shibusenu,pak sa šla projsť ven,tam uviďela Lushie a milo pozdravila"Ahoj"
Návrat hore Goto down
Kikul




Počet príspevkov : 9
Join date : 15.02.2010
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:18 am

Akimoto Miyu
Nahlas si vydýchla, keď zistila, že v škole by aj tak o nič neprišla. Prešla ho zákerným pohľadom, načo sa jej v očiach mierne zablislo.
,,Záleží od toho, kto sa pýta!" Vydala zo seba energicky a vyplazila na neho jazy.
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:19 am

koukne na Mitsuki "čau"


Naposledy upravil Lushie dňa Ut február 16, 2010 10:33 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:30 am

Mugen

Na jeho tváři se oběví úsměv.Stéblo trávy si posune do koutku a líným pohybem se přesune do sedu."Vypadá to,že jinak to nepude co."Uchechtne se."Mé jméno jest Mugen a tvé??"
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:35 am

jako bych slyšela zvonění na hodinu pomyslí si a dál pokračuje ve své činosti
Návrat hore Goto down
Kikul




Počet príspevkov : 9
Join date : 15.02.2010
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:40 am

Akimoto Miyu
Víťazoslávne si nad neho stúpne, ruky má neustále založenú v bok.
,,Akimito Miyu, ale ľudia mi hovoria len Mi, Aki, alebo niektorí aj Yu." Odpovedala mu so širokým úsmevom, stála presne nad ním a hľadela mu spriama do očí.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:48 am

Mugen

Usměje se na Akimoto."ÁÁÁÁ takže ty Jsi ta Miyu"Zazubí se na ní."V tom případě jsem tím štastlivcem co tě dostal za partnerku.Mi."Znovu se natáhne na římse...je neuvěřitelně pohodlný a líný."V tom případě nechceš zajít..ke.."Málem mu vyklouzne ke mě,ale jakmile mu projede hlavou obrázek zaneřáděného bytu a vzpomene si na ten smrad který by potřeboval alespoň dva dny na vyvětrání ihned to slovo zažene a řekne."...DO kavárny??Lépe se poznáme..to je pro boj velice důležité."Usměje se.
Návrat hore Goto down
Soul

Soul


Počet príspevkov : 90
Join date : 14.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Ivanka pri Dunaji

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:50 am

Soul Eater
Došiel von a zaal nanich hučať:A DO TRIEDY!!!!HNEĎ!!!Začal nanich hučať.
Návrat hore Goto down
Lushie




Počet príspevkov : 69
Join date : 14.02.2010
Age : 29
Bydlisko : Doma

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 10:54 am

neochotně vstane a zamíří docela dost pomalými kroky do třídy
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 16, 2010 12:49 pm

Mugen

Zvedne se a neochotně se vydá za soulem,přitom houkne na Mi."Pojd...škola volá"A přátelsky se na ni usměje.
Návrat hore Goto down
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimePo február 22, 2010 1:03 pm

Mitsuki na námestí.

Precházam sa po námestí shibusenu a len tak premíšlam.Pak sa zastavím pri fontáne a sadnem si knej a pak tam na lavičke zadriemem.
Návrat hore Goto down
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 23, 2010 7:57 am

Nakoniec som šla domov a tam som šla do nepoužívanej miestnosťy kďe som experimentovala.Tam som strávila pol dna.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 23, 2010 11:47 am

Akinari Furusawa

Jen jsem si sednul a přemýšlel jsem, i když jsem myšlenky nevnímal, tak tam stejně byly a nedaly ani za nic pokoj.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 23, 2010 11:53 am

Príde na námestie a porozhliadne sa okolo seba. Uvidí chlapca. Pokrčí ramenami a podíde k nemu. Ahoj... usmeje sa.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:17 pm

Akinari Furusawa

Trochu rozpačitě jsem odpověděl: "Um.. Ahoj." Dál jsem se nechal myšlenkami unášet, i když teď jsem částečně vnímal i své okolí.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:20 pm

Mierne sa zamračí. Nechce vyrušovať. Prepáč, že som ťa vyrušila... povie trochu sklamane a otočí sa.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:24 pm

Moroshi Genhou

procházel jsem náměstímkdyž jsem zahlídl dvě postavy.šel jsem k nim a zjistil jsem že jedna byl akinari a druhá byla nějaká holka.nazdar akinari.mohu si přisednout?řekl jsem a sedl jsem si vedle něj na lavčku.vypadal jako by přemýšlel.potom jsem si vzpoměl na tu holku.oh nazdar...pozdravil jsem ji.když jsem si všiml že chce odejít tak jsem jí ještě řekl.ale nikam nechoď .on si tě pravděpodobně ani nevšiml.koukej se. řekl jsem jí a strčíl do Akinariho.ted už je probuzenej.naštvanej,ale probuzenej.zasmál jsem se.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:32 pm

Akinari Furusawa

"Kdybys nebyl můj uživatel, tak je s tebe mrtvola." Řekl jsem docela popuzeně. "Co kdyby jsme šli najít nějaké zárodky Kishinů? Měli by jsme vylepšit skóre."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:37 pm

Moroshi Genhou

zatvářil jsem se vážně.kdybys nebyl moje zbran tak ti asi jednu fláknu...teď je noc...i když bych rád tak nikdy nelovím v noci...řekl jsem.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Námestie Shibusenu Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Námestie Shibusenu
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trieda Shibusenu
» Uživatelia,bojovníci shibusenu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Shibusen :: Škola Zbrojírov-
Prejdi na: