Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Námestie Shibusenu

Goto down 
+7
Soul
Maka Albarn
Lushie
Kikul
Black Star
Yamashi
Heroes0
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:39 pm

Otočí sa teda na nich a zasmeje sa Vás dobre trafili, že z vás spravili partnerov... pozrie sa na mesiac. V noci si nááhodou loví dobre... povie.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:52 pm

Moroshi Genhou

otočím se na ni.já lovím jen za dne.chci vydět ty parchanti umírat.a taky chci vydět jak si na jejich duších akinari pochutná.že akinari?zasmál jsem se.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:55 pm

Akinari Furusawa

Musel jsem souhlasit s dívkou, která tam stála: "No, ale noc je nejlepší čas, kdy vyrazit na lov. A pokud to potřebuješ vidět, tak si pořiď lucerničku." Začal jsem se smát.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 12:57 pm

Moroshi Genhou

začal jsem míttak hrozný záchvat smíchu že jsem sepřeklopil a spadl jsem z lavečky.když mě to už konečně přešlo řekl jsem.ale dnes né.až zítra.musím siještě koupit lucernu.zasmál se ještě jednou.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:12 pm

Vyberie z malej taštičky ktorú má baterku. Nebude ti stačiť? zasmeje sa.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:16 pm

Akinari Furusawa

"No jak chceš. Já jdu teda domů." Pomalu jsem odcházel. "Jo, vlastně. Kde bydlíš?"
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:17 pm

Moroshi Genhou

ne...já mu chci hezky do lucerny strčit ruku...bastardovy...řekl jsem a po tváři se mi skutálela slza.bydlím támhle...řekl jsem a ukázal jsem mu na dům nedaleko aty sis jasně všiml té slzy.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:20 pm

Akinari Furusawa

Ignoroval jsem emocionální výlevy svého partnera. Ach jo. Hádám, že to bude velice klidná domácnost. Při cestě k domu jsem ještě poznamenal. "Doufám, že Tě nebudu muset přebalovat. Už abych Ti teď utíral slzy."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:22 pm

Moroshi Genhou

jakmile to řekl tak jsem mu řekl.přišel jsi někdy o někoho z rodiny kvůly kishinovy?zeptal jsem se ho.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:26 pm

Ahojte... povie a odchádza. Pri ich slovách trochu zosmutnie.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:27 pm

Akinari Furusawa

Zakřenil jsem se na něj: "Nikdy jsem rodinu neměl. Někdy mi to připadá zvláštní, ale co."
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:29 pm

Moroshi Genhou

já přišel o svoji mladší sestru.od té doby chci vydět za dne jak ti parchanti kishinové umírají.jeden po jednom...řekl jsem a utřel jsem si slzu.
Návrat hore Goto down
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:33 pm

Mitsuki

Já som stále niečo robila a zachvílu sa ozval iba výbuch a já celá čierna od dimu a šaty spálené"Au tak to som nemala robiť krucinál"a zachvílu ďalšie my vybuchne.Ešte viac spálená a rozčúlená.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:35 pm

Akinari Furusawa

Bylo mi Moroshiho trochu líto, ale raději jsem vyrazil k němu domů.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 1:39 pm

Moroshi Genhou

taky jsem vyrazil domů.když jsem dorazil lehl jsem si rovnou do postele a spal jsem.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 2:36 pm

Akinari Furusawa

Když jsem dorazil do Moroshiho domu, tak jsem se ani nestihl zeptat, kde mám spát. On si prostě lehne a tím to pro něj hasne. Prozatím jsem si lehnul na gauč a usnul jsem.
Návrat hore Goto down
Yamashi




Počet príspevkov : 55
Join date : 14.02.2010
Age : 30
Bydlisko : Lbc , CZE

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeUt február 23, 2010 3:02 pm

Leží na stromě a zdáli slyší výbuchy , kousek od něho plno humoru a nakonec úplné ticho..
Podívá se kolem sebe a všimne si že široko daleko už nikdo není...
Tohle vypadá na klidnou noc, sem zvědavej co si zejtra zas vymyslí
Zažbrblá si a kouká na hvězdy...
Po chvíli už klidně spí po širým nebem...
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 6:11 am

Keď príde domov rozloží sa a v tom počuje výbuch z vedľajšieho domu. Mitsuki! prižmúri oči a beží k jej domu. Otvorí dvere... a zostane tiež celá čierna. -_-¨ Ahá... pozrie sa na ňu a rozosmeje sa.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 6:18 am

Mitsuki a Mia

Celá čierna len vikašlávam popol.A tak sa tam začnem vstekať keď uviďím Miu že je ťiež od popola začnem sa ťiež smiať.
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 6:23 am

Si šikovná pochváli ju a ďalej sa smeje. Začne upratovať lebo Mitsuki samej by to trvalo dóósť dlho...
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Maka Albarn

Maka Albarn


Počet príspevkov : 35
Join date : 14.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 6:30 am

Mitsuki a Mia

Keď je to hotove všetko upratané poďakujem a ponúknem jej piťie a potom sa hned opítam,nejsi hladná???
Návrat hore Goto down
Ookami Mia

Ookami Mia


Počet príspevkov : 92
Join date : 16.02.2010
Age : 27
Bydlisko : Blawa

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 7:05 am

zakíve hlavou. Ja skoro nejedávam... zasmeje sa, ale zakručí jej v žalúdku. No tak dobre... poraženecky sa zaň chytí. Ale niečo malé...za chvíľu budem musieť totiž ísť... spomenie si na brata.
Návrat hore Goto down
http://ookami-mia.blog.cz
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 7:19 am

Moroshi Genhou

než jsem usnul tak jsem slyšel jak někdo šel dveřmi.vstal jsem anagauči někdo ležel.skočil jsem po gauči,převrhl ho a sedl si na onu osobu.všiml jsem si že to je Akinari.stoupl jsem si a podal jsem mu ruku.proč spíš na gauči?tos nevyděl tamty dveře s nálepkou Zbraň?zeptal jsem se ho a ukázal na dveře naproti od vchodových dveří.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 7:23 am

Akinari Furusawa

"Aha." Zbraň.... To je teda dobrý. Další co prostě bere zbraně jako zbraně. Jako by tam nemohl dát spolubydlící nebo partner. Ale zbraň. "No tak díky za upozornění." Stoupnul jsem si a šel jsem do pokoje s nálepkou zbraň. Přitom jsem tu nálepku sundal a dal jsem si jí na čelo. "Spokojen?"
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitimeSt február 24, 2010 7:26 am

Moroshi Genhou

šel jsem k němu a strhl mu nálepku z čela(dost bolestivě).přestaň blbnout.kdybych tě znal tak tam napíši tvoje jméno.tak ze mě laskavě nedělej rasistu...snídaně je v 8:00. řekl jsem mu klidným hlasem auž jsem si šel pomalu lehnout.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Námestie Shibusenu - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Námestie Shibusenu   Námestie Shibusenu - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Námestie Shibusenu
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trieda Shibusenu
» Uživatelia,bojovníci shibusenu

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Shibusen :: Škola Zbrojírov-
Prejdi na: