Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Mŕtve Mesto

Goto down 
+4
Black Star
Ookami Mia
Soul
Heroes0
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 2:50 am

Moroshi Genhou

tohle je až moc divné...tohle nebyl ani kishin ani člověk...musíme být ostražití.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 2:51 am

Patrik Saint
"Blázen nečistý možná posedlí zlem někdo ....stejně ta dívka má malo krve je to divné."
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 2:54 am

Akinari Furusawa - mód katana

Musíme být opatrní..... Je možné, že tu ještě jsou?
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 2:56 am

Shadow
"PRÍÍÍMA A PAK ŽE NEBUDE LEGRACE...DOBŘE DU JE POZDRAVIT.A NE ŽE MI VYŽEREŠ VŠECHNU LEGRACIIIII."
dojde tam kde enchali dívku postaví sen a roh tak aby ho nebylo vidět přemění ruku na palici s lebkou ale až nalebku vše schová v rukavu vystrčí ruku tak aby koukala jen lebka.
"WHEEEEE ZDÁ SE ŽE NĚCO HLEDÁTE...HRAJETE NA SKOVKU NEBO NA HONĚNOU WHEEEEE."
lebka otvírá a zavírá usta takže to opravdu vypadá jako kdyby mluvila její oční dulky žhnou rudě evidetně se baví.

palice
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 2:58 am

Moroshi Genhou

určitě tu budou...mám takový pocit...řekl jsem astiskl ho trochu pevněji.potom jsem uvyděl lebku.švihl jsem pravou rukou ve které mám Akinariho a z rukávu mi vylétly dvě párátka takovou rychlostí že je skoro nebylo vydět.jedno mířilo přímo na lebku a druhé do zdi (to první by tou lebkou klidně proletělo a to druhé by zase proletělo zdí)


Naposledy upravil Odin dňa So február 27, 2010 3:02 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 2:59 am

Kurayami Musuko

"Ano je docela možné že tu ještě jsou."Ozve se smích odněkad z vrchu.Stojí tam postava v červeném a tváří se takhle.

Spoiler:
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:00 am

Akinari Furusawa

Debile, nemačkej tolik! Kdo to je? Ta lebka je docela zvláštní, ale kdo tahá za nitky?
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:01 am

Mugen

Neví na koho dřív koukat.Nakonec jeho pohled spočina na muži na střeše."kdo jste??"
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:02 am

Shadow
chvilku to trvalo enž si všiml že na něj letí paratka nicmeně stačil reagovat. Páratka tedy nerušeně pokračovala v letu první prošlo lebkou aniž by na ní zanechalo stopy druhé nejspíše zdí ap ak zdí za ní,ale neozvalo se nic co by světšilo o zásahu.
"PODVODNÍÍÍÍÍÍÍÍK KAZÍ HRUUUU."
vydá ze sebe lebka tentokrát ohromě pištivím ap ronikavým hlasem že to skoro až rve uši.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:04 am

Patrik Saint
pokřižuje se
mluvící lebka a něco s velkýma zubama a rty od krve je i na něj dost.
"Rose potřebuji tě."
počká až se Rose přemění na meč a cuhopí ji čeká co bude.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:05 am

Akinari Furusawa

Tak tohle je to tvoje tajné umění? Můj tón byl dost arogantní a začal jsem se taky smát.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:07 am

Moroshi Genhou

drž klapačku šmejde!zařval jsem a vrhl jsem po něm 5 párátek.dvě proti lebce a dvě proti zditakže když to projde zdí trrfí to i toho kdo m tu lebku.a jedno jsem hodil (to bylo nejrychlejší a nebylo možné ho vidět)po klice u domu který byl naproti temeni lebky.čily se odrazilo od kliky a mířilo na temeno lebky.potom jsem se chytl za uši.to je hrozný řev...ty nemluv...
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:10 am

Kurayami Musuko

Seskočí ze střechy a postaví se kousek před Shadowa."Takže copak to tu máme..3 Zbrojíře a dvě zbraně??"Zasměje se."Jeden bude muset z kola ven."Koukne na ně.

Takhle:

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:11 am

Shadow
znovu to nevypadá nijak jen zed za lebkou už je docela zaparatkovaná ono odražené páratko o kliku se ti začne vracet.
"NIC LEPŠÍHO NEMÁŠ? TO JE HODNĚ CHABÝ. POPROS A JÁ VYLEZU WHEEEEE."
lebka se protočí kolem své osy a zakoulí očima.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:14 am

Patrik Saint
"Pořád víc než jeden červený krvesaj a lebka.S pomocí Boží vaše hříšné duše očistíme."
věděl že to chce koordnovaný ukol tka spší čekal co ostatní.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:17 am

Moroshi Genhou

JAKMILE TĚ ZABIJU TAK TI POCHČIJU TVOJI MRTVOLU LEBKOUNE!zařval jsem vzteky a chytil párátko dvouma prstama,otočil se a vrhl ho přímo po lebce.použil jsem svojí sílu a sílu párátka jak letí.čili už bylo asi 2 cm před lebkou a už se tomu nedalo prakticky vyhnout.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:20 am

Kurayami Musuko

"Vydím že si mě jaksi nevšímáš."Vykřikne když se objeví těsně vedle ně a jeho noha se nezadržitelně blíží k jeho břichu.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:20 am

Akinari Furusawa - mód Katana

Já už toho mám dost. Hoď mě na něj. Budu muset použít svůj druhý mód.... V tomhle nemáme šanci. Rychle jsem se přeměnil do Kusarigami. Tak, do útoku.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:22 am

Shadow
"WHEEEE"
Udělá lebka když uvidí páratko pak se otočí o 180 stupňů a udělá *cvak* nasledně *žuch* to jak lebka dopadne na zem
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:23 am

Patrik Saint
"On možná ne ale já ano."
řekne a zautočí na upíra mečem.jde mu po hlavě
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:26 am

Moroshi Genhou

když uslyšel co mu Akinari říká a jak se proměnil tak hodil jeden jeho konec proti zdi.řetěz se přetřel o zeď a jeho hozená strana se začala zahýbat a chystala se bodnout do místakde byl onen kishin(aneb se to přeložilo o zed a ted se to má zabodnou zhruba do místa kde je shadow).
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:28 am

Kurayami Musuko

Kopne do kluka i když né tak moc jak chtěl a zbyde mu jen tak tak čas na to aby si před hlavu dal ruku do níž se meč zaryje."Pche...tot vše??"Vytrhne se a uskočí o pár metrů dál k lebce.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:28 am

(BTW-Kop jsme do tebe Tak to neignoruj..)
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:31 am

Shadow
ozve se břinky kosa nejspíš sekla do zdi. pokud se duše kosy dívá na to co ej za rohem tak tam aktualně vidí lebku která je připevněná pateří jak spokojeně leží na zemi a v puse drží páratko.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:33 am

Patrik Saint
"Zdaleka ne....Ve jménu boha."
začnou mu svitit oči a on se znovu s brutalní silou a odhodláním vrhne do boje.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mŕtve Mesto - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mŕtve Mesto
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Death City :: Mrtvé Mesto-
Prejdi na: