Soul-Eater
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Mŕtve Mesto

Goto down 
+4
Black Star
Ookami Mia
Soul
Heroes0
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:33 am

Moroshi Genhou

když mě nečekaně trefil kopem tak jsem trochu zaklopítal a dělal jsem že mávám rukama abych nespadl ale hodil jsem mu do oblasti srdce párátko takžeho nevyděl jak k němu letí.mezitím jsem chytil Akinariho a pokračoval jsem v útoku na kishina za rohem ale dával jsem si pozor i na toho co mě kopl.když jsem slyšel břinknutí tak jsem švihl a chytil jeho druhou čepel do ruky.tu jsem hodil po kishinovi co mě kopl.


Naposledy upravil Odin dňa So február 27, 2010 3:35 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:35 am

Mugen

Zaútočí zboku...z té strany kde ho Patrick před chvíli sekl,neb čekal že s tou rukou nebude moct hýbat.jaké bylo jeho překvapení když jej chytil za nohu a mrštil s ním o protější barák načež začal uhýbat útokům toho druhého.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:36 am

Shadow
kishin za rohem suď bůh tvá duše ti nejspíš řekne že za rohem je jenom palice která teď leží na zemi a nic nedělá.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:40 am

Kurayami Musuko

Zařve neskutečne ostře.Čepel co na něk letí chytne rukou tak že mu rozsekne dlaň.Nevnímaje bolest stiskne čepel a škubne takovou silou že před Patrickův meč dotáhne řetěz.Zasaví tak útok."Vy malí spratci."Najednou ciítí bolest kousek od srdce,jak se mu párátko zabořilo do těla.Okamžitě pustí meč a skočí pryč až k Shadowovi."Je to drsnější než jsme čekali."Rány na těle se mu postupně zacelí.


Naposledy upravil Black Star dňa So február 27, 2010 3:49 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:43 am

(ehm...a co to párátko co jsem ti hodil po srdci?)
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:48 am

Shadow

lebka vyplivne paratko a začne se zvedat zachvilku z pozarohu vyjde muž komopletně oděný do černé.

Spoiler:
"NEŘIKEJ ŽE SI CVŠECHNU LEGRACI CHCEŠ UŽÍT SÁM...TI PODÁM POMOCNOU HLAVU CHCEŠ?"
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:50 am

Patrik Saint

oběvení druhého mu ani trochu nepřidalo...potřeboval vyprostit meč ze řetězu o což se tky snažil.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:53 am

Kurayami Musuko

Natáhne ruku."Vyřídíme to rychle..ty jejich záseky pekelně bolí když se hojí."Usměje se."Jednoruční palici prosím."

Mugen

Leží v troskách domu..matně vnímá co se děje.Nemá sílu se zvednout.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 3:57 am

Shadow
"NOOO KDYŽ MYSLÍŠ."
podá mu ruku a změní se přesně v tu palici co koukala za rohem
"JEDNA JEDNORUČNÍ PALICE...DOLAR PADESÁT PROSÍM."
řekne lebka a pak se otočí k nepřatelům
"AHOJ JÁ SEM KOŠÍČEK ČERVENÉ KARKULKY RÁD VÁS POZNÁVÁM."
palice zakoulí očima



Patrik Saint

" U bohů oni jsou zbrojíř a zbraň."
řekne a konečně se mu povede vyprostit meč ze řetězu
"Všechny nečisté duše jsou odsouzeny k večnému zatracení."
odříkal a byl připraven na další utok.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:00 am

Moroshi Genhou

hodím po kishinovi v červeném dalších osm párátek.ale ted jinak.hodím je tak že se budou odrážet od stěn a potom ho (ty párátka)obklíčí ze všech stran a poletí rovnou na něj.mód 1 prosím.řeknu Akinarimu a (zapředpokladu že ses proměnil a vyprostil Patrikův meč)vrhnu se na chlápka v červeném přímo zepředu.až budu asi 1metr od něj udělám otočku tím se mu dostanu za záda a vyrázím katanou.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:09 am

Kurayami Musuko

Pravou rukou schmatne Shadowa a otočí se tak že jeho zbraň vychytá většinu párátek a těch pár mu neškodně proletí tělem a rány se ihned zacelí.Když na něj zaútočí přímo usměje se a schválně se nechá bodnout.Když mu meč projde tělem vydá zvuk."Ugh"A levou rukou ho chytne tak aby ho nemohl vytáhnout."Shadow teror!!!"
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:16 am

Morosh Genhou

smůla smrade.řekl jsem mu a vytáhl z krabičky rychle dvě párátka,pustil jsem Akinariho a chtěl jsem mu jedon bodnou do krku a druhým mezitím do ledvin.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:20 am

Shadow
lebka otevře usta a vydá strašliví křik zní to zhruba jako nazgul když jde po frodovy ale mnohem silněji směsice vysokého zvuku zvuku mučených duší a toho všeho začne ze všeho před ním vysávat odvahu k boji
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:21 am

Kurayami Musuko



Zatímco jeho levá ruka se změní v něco černého s drápy a prudce vyrazí proti Moroshovu břichu.


Naposledy upravil Black Star dňa So február 27, 2010 4:28 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:23 am

Moroshi Genhou

Akinari!souznění duší!řeknu pomocí frekvence Akinarimu.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:27 am

Akinari Furusawa - mód kusarigama

Dobrá... Souznění duší!
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:28 am

Patrik Saint
to zařvání bylo orpavdu silné i jeho víru to oslabilo musel se ale vzpamatovat musel tomu čelit tušil totiž co ted udělá ten v červeném.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:31 am

Shadow
soustředil svou duševní energii a zařval znovu mnohem intezivněji nedovolí jim se hnout nedovolí jim mít vuli k boji.
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:39 am

Moroshi Genhou

začal jsem cítit jak se naše duše spojujá a já cítil neuvěřitelnou sílu.účinky paralizace jakoby pominuly a Akinari začal hořet.Tradiční technika uživatelů katan:pekelný oheň!zvolal jsem a zabodl Akinariho do země.zem kolem těch dvou se začala bortit a oni se začaly propadat do žhavé lávy pod nima.postavil jsem se a řekl.[b]tohle se nám povedlo Akinari.
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:42 am

Akinari Furusawa - mód katana

Vůbec jsem nereagoval..... Moje ostří bylo najednou chladné, chladnější než kdy dřív..... Moje duše jako by byla pryč a náhle se vrátila do hmotného světa, jako by z dáli, ale ne tak daleko, aby nebylo možno návratu. "CO jsi říkal?"
Návrat hore Goto down
Odin




Počet príspevkov : 103
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:50 am

Moroshi Genhou

že se ti zmetcy snad utopí nebo uškvaří v té lávě...řekl jsem mu a najednou ostrá bolest.spadl jsem nakoleno a řekl jsem ale neměly by jsme to často používat.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:52 am

Shadow +Kutayami Musuko
bylo zajimavé pozorovat jak se musukovy drápy zanořují do těla moroshiho aniž by si toho evidetně nějak všiml každopadně Musuko držel v ruce pořadný ksu masa... rezonance a nasledný ohen byli půvabné ale nic pro ně dva
"WHEEE."
ozvalo se ze shora to totiž uprí vyskákal po padajích kamenech ap ravě ted se cyhstal zasadit nepříteli tvrdou ranou palicí do hlavy. ta znovu vydavala šíelný zvuk začalo být těžší vubec odporovat zvednou zbraň nebo se jinak bránit.
Návrat hore Goto down
Ranum

Ranum


Počet príspevkov : 94
Join date : 14.02.2010
Age : 38

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:53 am

//panové zaqprvé neignorujete utoky nemáte regeneraci jako upír. za 2 myslím že soul rezonanci ani utok nemáte ve schopnostech ..... ale nevadí Smile
Návrat hore Goto down
seven73352




Počet príspevkov : 69
Join date : 21.02.2010

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:55 am

Akinari Furusawa

Strach.... Beznaděj..... Nic se nevyrovná tomu dni. Proměnil jsem se zpátky a palici jsem skočil do rány, která mě ihned knockoutovala, ale krev z rány ji zabránila v dalšim řevu.
Návrat hore Goto down
Black Star

Black Star


Počet príspevkov : 96
Join date : 14.02.2010
Age : 31
Bydlisko : Karviná

Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitimeSo február 27, 2010 4:59 am

Kutayami Musuko

Skoří bokem.rány se mu tentokrát uzdravují poněkud delší dobu.Otočí se na toho s mečem."A ted ty !!"
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mŕtve Mesto - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mŕtve Mesto   Mŕtve Mesto - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Mŕtve Mesto
Návrat hore 
Strana 3 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Soul-Eater :: Soul-Eater Rpg :: Death City :: Mrtvé Mesto-
Prejdi na: